Vždycky jsem přemýšlela, co budu dělat, až vychodím střední školu. Protože vůbec jsem totiž nevěděla a nebyla jsem rozhodnutá, jestli mám jít ještě studovat vysokou školu anebo už mám jít pracovat a bude mi stačit maturita. A bylo velice těžké rozhodnutí, i když se vám v to může zdát opravdu jednoduché rozhodnutí, tak pro mě to tedy rozhodně jednoduché nebylo. Nejhorší na tom bylo, že mě do vysoké školy stále ještě nutila moje máma s tátou.

Podnikání záleží taky na penězích.

Zatímco moje babička a děda, ti mi řekli, že jim je úplně jedno, co budu dělat. Kamarádka mi zase říkala, že mám dát na svoje pocity, takže to pro mě absolutně nebylo lehké rozhodnutí. Já sama jsem totiž nevěděla, co jsem chtěla. A jediné, co jsem věděla jistě, tak bylo, že chci podnikat. Chtěla jsem mít e-shop a to rychle, takže jsem hledala na internetu různé způsoby, jak bych mohla otevřít e-shop a taky zároveň podnikat.

Podnikání není vždy snadné.

Proto jsem se podívala moc ráda na webové stránky seoconsult.cz, kde najdu vše pro e-shop opravdu rychle. Taky mě zaujalo SEO pro rychlý eshop https://www.seoconsult.cz/seo-pro-eshop-rychle, které je výhodné v tom, že vám tam poradí opravdu s mnoha věcí, které k podnikání budete potřebovat. Pokud vás taky zajímá internetová konverzace, tak tu taky byste měli mít skvělou, pokud chcete podnikat online a mít kvalitní e-shop. Znám totiž jednu paní, která si udělala e-shop a chtěla prodávat obnošené oblečení, jako bazar. Ale neměla bohužel skvělou marketingovou reklamu a neuměla online konverzovat se zákazníky, taky samozřejmě do půl roku celý e-shop zkrachoval. Neměla vůbec žádné kšefty a ani zákazníky, takže všechno dopadlo opravdu škaredě, takže SEO pro pestashop https://www.seoconsult.cz/seo-pro-prestashop se moc nekonal. Myslím si, že na založení e-shopu musí být člověk taky chytrý a mít na to Filipa. Takže jsem si řekla, že než bych se naplno pustila do podnikání, tak bych si zjistila hodně informací.

Similar Posts