Slyšeli jste někdy pojem erektilní dysfunkce? Pokud ne, přinášíme Vám informace se kterými budete mít o tomto pojmu naprostý přehled. Laicky řečeno, když se u mužů vyskytne tento problém, tedy erektilní dysfunkce, děje se to, že muž není schopen dosáhnout erekce nebo ji delší dobu udržet. Jeho penis tedy není schopen kvalitního a uspokojivého pohlavního styku. A to je velký diskomfort, který snad žádného muže nenechá v klidu. Je to stresová situace a muži často ztrácí sebevědomí, sebedůvěru. Trápí je výčitky. Mnohdy si myslí, že za to mohou oni sami. Ale to vše je zbytečné. Tyto věci se prostě dějí běžně. Spousta mužů tímto problémem trpí. Hovorově se erektilní dysfunkci říká impotence. Muži se často ptají, proč se to děje?

Muž v posteli

Důvodů může být více. Je třeba se zamyslet, jaké léky berete. Mnohdy některé léčiva mají v nežádoucích vedlejších účinkách snižování libida a tady je možnost, že se to odrazí na funkci kvalitní erekce. Jsou to třeba antidepresiva, antihistaminika nebo léky na snížení krevního tlaku. Rozhodně je nevysazujte, ale poraďte se s lékařem a řešte poté další vhodné kroky. A co Vaše stravování a aktivní sportovní pohyb? Jak jste na tom? I to má zásadní vliv na tyto funkce v mužském těle. Je přeci všeobecně známo, že zdravá strava, pravidelný pohyb a omezení alkoholu, cigaret nebo také drog přispívá ke kvalitnímu životu a kvalitě zdraví lidského těla.

Muž sedí

Ptáte se na léčbu? Ta je jednoduchá! Zajděte k sexuologovi a on Vám nasadí vhodné léky a řekne k tomu vše potřebné. Nebo sáhněte po vhodných doplňcích stravy, které se užívají při problémech s erekcí. Na trhu jsou i speciální gely, které se aplikují na penis před sexuálním aktem a díky tomu můžete sex prožít zase naplno jako tomu bylo dříve. Netrapte se, vše má své řešení. A tohle není nic neobvyklého. Budete zase spokojení.