Pokud máte partnera, který má doma garáž, tak samozřejmě taky má nějaké nářadí. Já si vzpomínám, jak můj přítel sháněl nějaká měřidla I-nastroje.cz. Abych se vám přiznala, já jsem měřidla za to, že je to jenom nějaký krejčovský metr anebo další metr takový ten svinovací. Jenomže když jsem tohle řekla svému příteli, tak se úplně smál. Protože říkal, že je logické, že opravdu tohle vůbec vědět nebudu. A přítel měl pravdu. Protože vůbec jsem to nevěděla. A nářadí, který přítel doma má, je opravdu různé a ani bych ho jistě nespočítala. Takže když mi řekl, že potřebuje nějaká měřidla a že jich je více druhů, tak jsem samozřejmě byla úplně bezradná.

Přítel je manuálně zručný.

Ale opravdu moc jsem mu chtěla s hledáním pomoct. Vůbec nevím, se to měřidla jsou. Podívala jsem se tedy na webové stránky i-stroje.cz, kde jsou měřidla a jsou tam taky popsaná. Ale moc toho jsem nepobrala. A taky jsou uvedeny všechny informace. Když jsem příteli řekla, že už konečně vím, co jsou to měřidla, tak se nesmál, přestože jsem nevěděla stejně, kde bych nějaká měřidla sehnala. Tak příteli jsem řekla, ať si to tedy koupí na internetu, protože na internetu sežene opravdu všechno. A přítel chvíli váhal, protože on nemá rád nakupování na internetu, protože se už několikrát spálil, když mu přišlo jiné zboží.

Máme hodně nářadí.

Ale nakonec přítel musel zase nakupovat něco na internetu, protože mu to chybělo do sady nářadí a po městě stále běhat a hledat nechtěl. Naštěstí příteli všechno přišlo v pořádku, jak mělo, takže příteli byl naštěstí spokojený. Mnoho lidí má doma garáž, kde má taky opravdu hodně nářadí, hlavně tedy muži. Musím ale zase na druhou stranu uznat, že můj přítel je opravdu hodně manuálně zručný a taky není vůbec líný, takže když se nám doma něco rozbije, přítel to ihned opraví. Jsem ráda, že mám doma šikovného muže, který dělá taky svou práci pořádně.