Bez auta se člověk dnes většinou neobejde, ale každý jej nemůže mít z mnoha důvodů. Těmi nejčastějšími jsou finance, prostory ke stání nebo fakt, že jej někdo potřebuje jen pár dní v roce, a tak se mu naprosto nevyplatí platit všechny pojistky a ještě servis. Proto existuje několik způsobů, jak si auto opatřit, pokud jej člověk potřebuje třeba jen na pár dní.

bílá octavia

Hledáte auto, kterým se dostanete třeba na výlet, nebo si zařídíte všechno, co potřebujete?
Naše autopůjčovna Praha 9 má k dispozici vozidla značky Škoda, které vám může dát k dispozici. Půjčení auta je jednouché, a nevyžaduje žádné zvláštní znalosti ani opatření. Jak tedy na to?

  1. Vyberte si vozidlo, které se vám líbí, nebo které budete potřebovat
  2. Přijďte k nám na pobočku nebo nám zavolejte a my přijedeme k vám rovnou s autem
  3. Nachystejte si doklady a vratnou záhonu ve výši 5000 Kč a to je vše

Vybrané vozidlo vám rádi přistavíme před vaše bydliště, a navíc s plnou nádrží. Samozřejmostí jsou veškeré doklady v pořádku, uhrazené pojistné smlouvy, zimní pneumatiky a dálniční známka. Autor si u nás můžete půjčit krátkodobě i dlouhodobě. Je zcela běžné, že si u nás lidé půjčují vozidla i na celý měsíc. Minimální doba půjčení auta je u nás 3 dny.
Důležité – vozy lze půjčit jen po ČR, ne do zahraničí.
Potřebujete vozit děti? Půjčíme vám autosedačku nebo podsadám podle velikosti dítěte.

Naše nabídka vozů obsahuje vozidla Škoda, a to konkrétně
– Fabia 1 kombi
– Fabia 2 kombi
– Octavia 2
– Felicia

starší passat

Na našem webu najdete kompletní ceníky rozpočítané podle typu vozidla a doby zapůjčení. Pokud potřebujete nasednout a jet, naše autopůjčovna je pro vás nejlepší volbou. O vozidla se pravidelně staráme, takže se na ně můžete spolehnout, a nestane se vám, že by vás někde nějaké naše auto nechalo stát. Vyberte si vaše nové auto na pár dní u nás a ulehčete si život.

Similar Posts