Jste ženou v domácnosti, která neovládá natolik ruční práce jako je přivrtání skříňky, poličky nebo vyčistění odpadu, opravy toalety nebo přidělání nového světla? Nemáte problém s koupí nových věcí do svého domova a zvelebování ho, ale neumíte si poradit s aplikování těchto věcí? Nebo jen Vaše drahá polovička není zručná na manuální práce? Nevadí!

Hodinový manžel je nyní dostupný hned na několika místech. Dříve se jednalo pouze o velkoměsta jako je Praha a Brno, ale již ho můžete naleznout i v menších městech, a dokonce i u vesnic. Hodinový manžel z Pardubic i z Prahy i odjinud Vám prokážou stejnou službu i když se jedná úplně o jiné počty obyvatel. Šikovný muž Vás navštíví doma a opraví vše co bude třeba.

muž - malování

Mnoho z nás někdy potřebují pomoc, a dokonce i manželé sami samotní. Proto si již hodinového manžela neobjednávají jen ženy, ale také muži, kteří mají buď příliš práce na drobné opravy v domácnosti anebo je prostě neumí v takovém měřítku, aby byli oni nebo jejich polovička spokojení k dokonalosti. Pokud jste tedy muž, co by potřeboval pomocnou ruku – určitě se nestyďte při objednávání těchto prací právě pro Vás.

Opravy a celková práce je vždy konzultovaná předem s koncovým zákazníkem, aby byl hodinový manžel plně připravený a vybavený věcmi co potřebuje k opravám.

potřebné nářadí

Jak je dáno i v popisku, vždy záleží, jak dlouho se u Vás hodinový manžel zdrží. Pokud se bude jednat o polovinu dne, protože budete potřebovat, jak vymalovat, tak opravu například rozbité skříňky a toalety, tak je k tomu i odpovídající cena, kterou se ale vždy dozvíte předem před příjezdem. Nejedná se o ohromné částky a vždy máte jistotu, že tuto práci udělá někdo, kdo tomu opravdu rozumí a je manuálně zručný.

Mnozí lidé se stydí za pozvání hodinového manžela, ale není proč. Vždyť každý přeci neumí všechno. Vy umíte něco, co hodinový manžel ne a naopak, takže stud stranou.

Similar Posts