Máte problémy s tím dosáhnout erekce nebo si ji udržet dostatečně dlouho? Nejste v tom rozhodně sami. Tímto problémem trpí několik miliónů mužů na světě. Často za to může věk nebo přidružená onemocnění, jako je vysoký krevní tlak, onemocnění srdce nebo cukrovka.

sex

Někdo má problém s tím, že se mu nedaří udržet si erekci dostatečně dlouho. Jiný zase, že jí nedokáže vůbec dosáhnout. Ať je to, jak chce, víme, že je to velmi frustrující záležitost. Je tedy naprosto normální, že muži touží po tom, aby mohli erekce dosáhnout snáze a udržet si ji déle.

Pojďme se podívat na různá opatření, které vám mohou pomoci k prodloužení erekce.

Zkuste změnit svůj jídelníček. Možná vám to připadá zvláštní, ale opravdu, váš jídelníček může mít výrazný vliv na vaši erekci, a koneckonců i na další aspekty vašeho zdraví. Erekce přímo souvisí s vašim cévním systémem, a ten potřebuje zdravou stravu k tomu, aby správně fungoval. Jezte potraviny bohaté na flavonoidy, které vám mohou v tomto případě pomoci. Jedná se například o borůvky, maliny třešně, sóju, jablka nebo listovou zeleninu.

sex

Začněte pravidelně cvičit. Najděte si takové cvičení, které vás baví a věnujte se mu. Nemusí se hned jednat o vrcholový sport. Studie ukazují, že už půl hodina chůze denně může snížit riziko erektilní dysfunkce až o 40 %, což je skvělé. Prospěšné mohou být také cvičení pro posílení pánevního dna.

Přestaňte s kouřením a alkoholem. Studie jasně ukazují, že tyto dvě neřesti mají dopad na erekci a její délku u mužů. Uděláte tím něco pro své zdraví, a navíc ušetříte spoustu peněz.

Snažte se vyhýbat stresu. Stres může být prvotní příčinou erektilní dysfunkce. Pokud k tomu dojde, váš stres se může ještě prohloubit a ocitnete se v začarovaném kruhu. Stres je součástí našeho života a úplně vyhnout se mu nemůžeme, ale můžeme se naučit s ním pracovat.

Similar Posts