Když se někteří lidé dozví, že k údržbě bazénu bude zapotřebí i vysavač do bazénu, budou se ohlížet po nějakých robotických systémech nebo alespoň částečně automatických strojích, a bude jim připadat, že jsou to zas další velké peníze, které je nutné z rodinného rozpočtu utratit. V souvislosti s tím bychom vám rádi připomněli, že vám bude stačit docela obyčejný nástavec na teleskopickou tyč.

venkovní bazén

Za málo peněz hodně muziky – kdo chce mít doma čistý bazén, nemusí z peněženky vytahovat tisíce až desetitisíce korun, na ruční bazénový vysavač vystačíte jen s několika stovkami korun. Vtip je ale v tom, že i s ručním vysavačem zvládnete bazén vyčistit tak, jako kdyby to prováděl robot. Bude vás to sice stát určitý čas a námahu, ale za ty ušetřené peníze to určitě stojí.

voda v bazénu

Když se vysavač pokazí – pokud se pokazí robotický stroj, může vás to stát další tisíce, ale pokud se odlomí ruční nástavec, jednoduše jej vyhodíte a koupíte nový, v tomto případě opravdu není co řešit.

Zacvičte si po ránu – někteří lidé, například jedinci, co trpí deficitem magnézia a trápí je nepříjemné křeče, mohou být postiženi ranními depresemi. Ruku v ruce s tímto zdravotním problémem jde i částečná nespavost a rána jsou pro tyto osoby mnohdy skutečným utrpením. Než se „nastartují“, potrvá to celé dlouhé hodiny. Máme však lepší nápad, a to nejen pro tyto jedince – zkuste namísto ranní kávy, která vás deprese nezbaví, ba spíše naopak ji zesílí, popadnout do ruky ruční teleskopický nástavec a provést očistu bazénového dna. A pokud bude bazén čistý, vezměte do ruky mop nebo hadr a pusťte se do vytírání podlahy nebo schodiště.

Tento pohyb perfektně rozhýbe většinu svalstva a hlavně uvolní do krve hormony štěstí – endorfiny, které zredukují stresové hormony, a budete mít hned lepší náladu. Proti mizerné náladě se špatně bojuje, pokud vám schází pohyb, a právě tento je pro vás ideální.

Similar Posts