Všichni známe klasické dřevěné či drátěné ploty, které byly součástí zahrádek po mnoho staletí. Ať už to je Ladův obrázek či Raisova kniha, dřevěný plaňkový plotem všude své místo. S moderní dobou, pokrokem technologií, materiálů, množstvím lidí a anonymitou ve městech a postupně i na vesnicích se mění požadavky lidé na vzhled oplocení a jeho funkci. Dříve plot pouze vytyčoval pozemek a bránil dobytku ve vstupu na něj a jiným domácím zvířatům v útěku z něj. To dnes už neplatí a plot má především hlídat a chránit soukromí majitelů pozemku.

Plot má různé varianty.

Drátěné a laťkové ploty stále ještě jsou v kurzu, ale postupně je předbíhají betonové ploty, které vydrží věčně, zajišťují bezpečí a zároveň si užijete veškeré soukromí, které si můžete přát. A vzhled rozhodně není to, co si mnoho lidí představí pod pojmem beton. Přesný postup výstavby těchto plotů naleznete na stránkám firmy M.P.C., jen dodáme, že jejich výšku si můžete zvolit od 50 centimetrů až do 3 metrů a betonový materiál lze kombinovat se dřevem i kovem. Oproti dřevěným plotům tyto ploty nevyžadují žádnou větší péči, jediné, co je dobré použít, aby barva plotu neztmavla, jsou povrchové nátěry na beton. Postavení betonového plotu je rychlé a snadné, není potřeba stavební povolení, tvoří bariéru proti hluku i nepřízni počasí, nepotřebují údržbu a je na výběr z řady motivů a verzí.

Pro soukromí Vaší zahrady

Všechny možné podoby plotu i s výplněmi si můžete prohlédnout na stránkách společnosti www.montazmpc.cz. V kategorii betonový plot cena pak zjistíte, kolik jednotlivé položky a práce stojí a svou volbu pak podle toho doladit. Až budete mít hotovou představu, vyplníte pouze poptávkový formulář a firma Vás již bude dále kontaktovat a celou realizací Vás provede. A pokud chcete mít jistotu, že firma provede zakázku na špičkové úrovni, přečtěte si reference spokojených zákazníků. Zajistěte si absolutní soukromí i pěkný vzhled Vašeho pozemku a zvolte betonový plot. Již nikdy jej nebudete muset měnit.