Máte mobilní telefon? Na tuto otázku zřejmě odpoví kladně většina lidí, ovšem ještě před pětadvaceti lety to byl jen zlomek populace.

Postupka vede

Že je možné si číslo mobilního telefonu zvolit podle svého uvážení, je zřejmé mnoha lidem, a může to provést prakticky každý, komu na volbě čísla záleží z nejrůznějších důvodů. Například kvůli zákazníkům, přátelům a známým, aby se jim číslo dobře pamatovalo, a pak také kvůli jisté atraktivitě.

modré číslice

Mít atraktivní číslo mobilního telefonu také může znamenat, že si vás vaši blízcí i neznámí lidé zařadí mezi osoby s citem pro detail a smyslem pro přesnost či preciznost, zvláště pak u čísel, která vytváří velmi zajímavé kombinace. Mezi nimi zaujímá své čestné místo postupka od jedničky do šestky, například 730 1-2-3-4-5-6 VIP čísla. Ta také patří k nejvyhledávanějším tzv. zlatým číslům, a také k nejdražším, protože těchto postupných řad mezi lidmi není mnoho, prakticky jen tolik, kolik existuje předvoleb mobilních operátorů.

číselná řada

Postupku si zapamatujete ihned

Existují ještě postupky (řady) čísel, které nezačínají jedničkou, ale třeba čtyřkou a končí devítkou, ovšem právě ta jednička na začátku je ideální pro zapamatování již během několika sekund a zapamatuje si ji v podstatě každý, včetně dětí školou povinných. Postupka je tedy, jinými slovy, volbou na jistotu, kdy se tímto stáváte středem pozornosti.

Chcete být středem pozornosti

Řadu číslic od jedničky do šestky předurčuje jistá dominance mezi mobilními telefony, budete se nacházet v popředí i mezi lidmi, kteří vás osobně neznají, a pamatují si pouze vaše číslo. Někdy je to výhodné, jindy vám to nemusí být vhod, proto zvažte pečlivě, zda máte kolem sebe takové přátele či klientelu, která to bude vnímat pozitivně a vaši snahu o zviditelnění ocení. Ovšem ať už jste obklopeni lidmi jakýmikoli, postupná řada šesti číslic se bude líbit i vám samotným, a s velkou pravděpodobností se vám „neokouká“ ani po delší době.