Také se vám někdy stalo, že vás požádali vaši příbuzní či známí, abyste jim pomohli nainstalovat v bytě svítidla, přišroubovat garnýže, namontovat rolety a žaluzie, položit koberec nebo celý byt vymalovat? Máte šikovné ruce, což je pro český národ typické? Pak byste to mohli zkusit třeba i s přivýdělkem, případně dokonce hlavní pracovní činností jako hodinový manžel.

problematika SEO

O tyto práce je obrovský zájem, protože hodinový manžel vydělává jen sám na sebe, a pokud nabídne rozumnou částku za svůj pracovní výkon, lidé nebudou chtít zbytečně utrácet za drahé firemní služby. Je to logické, proč platit administrativu, účetní a další podpůrné služby, když můžete dát peníze přímo člověku na místě, jak se to dělávalo za socialismu s melouchaří?

nářadí hodinového manžela

Má to však jednu podmínku, a sice hodinový manžel potřebuje reklamu. Měl by dát svému okolí na vědomí, že umí to a to, že vám vypomůže s tím a s tím, a že s jeho službami můžete počítat. Optimální způsob, jak to udělat, je Internet a vlastní webové stránky. Ty by měly mít mimo jiné i online databázi s možností rezervace služeb, aby bylo zřejmé, zda na vás má řemeslník čas. Můžete si tedy např. objednat na konec příštího týdne malování bytu, anebo na začátek dalšího měsíce pokládku nově zakoupených koberců, které vám v tomto termínu přiveze domů přepravní služba či stěhováci.

Máte-li webové stránky, a jejich obsah je již takový, že uspokojí vás i vaše klienty, je čas, pustit se do tvorby online SEO, které zajistí vaši viditelnost napříč webovým spektrem v Internetových vyhledávačích. Svěřte tuto práci profesionálům, kteří provedou test SEO (optimalizace), a posoudí, jaké prostředky nasadit ve vašem případě, abyste byli nejen konkurenceschopní na trhu, ale zejména dobře viditelní v předních pozicích vyhledávačů, tedy zejména vyhledávače od společnosti Google, který patří v naší zemi k nejoblíbenějším.

Similar Posts