Co si představit pod pojmem láska?
Pro většinu lidí je to vztah k někomu dalšímu, tedy vztah mezi dvěma či více lidmi. Může jít o vztah klasický nebo i o platonický. Platonická láska je běžnou součástí našich životů. Dochází k ní během celého života a nejčastěji ji vnímáme ve vztahu k celebritám. Kdo by někdy nebyl zamilovaný do zpěváka či do herečky? Je ale důležité, do jaké míry nás tato platonická láska ovlivňuje. Někoho více a někoho méně. Někoho může tato láska ovlivnit natolik, že si na základě vzhledu osoby, do které je člověk zamilovaný, vybírá partnery či partnerky i v reálném životě.

zamilovaný pár

Pokud se někdo nechává ovlivnit někým, do koho je zamilovaný, může to být problém. Najít například herečku s přírodními blond vlasy, s výškou 170 a v pase 60 centimetry není zase tak těžké, ale najít takovou ženu pro partnerské život už bude trochu horší. Je důležité umět rozlišovat realitu od snů. A i když je to někdy krutý návrat do reality, je potřeba být nohama na zemi.

červený koberec

Je sice hezké, když se vám někdo líbí, ale abyste tomu podřizovali i reálný život, to už je trochu moc. Celebrita, do které jste zamilovaní, o vaší existenci netuší, a proto ničemu a nikomu neprospějete, pokud si ji budete hledat v reálném životě. Navíc vzhled je jedna věc a povaha věc druhá. Že si nakonec dokážete najít někoho podobného tomu, kdo se vám líbí, je dost možné, ale povahu nikdo stejnou nemá. Proto si nikdy nevybírejte partnera pro život jen na základě toho, že má podobné vzhledové rysy jako váš oblíbený zpěvák nebo herec, ale vždy dejte jen na jeho reálné kvality. Pokud k tomu nedospějete, nejspíš vás nikdy nebude čekat kvalitní partnerský život. A byla by přece velká škoda promarnit svůj život čekáním na dokonalost, která stejně obec neexistuje. Užívejte si lásku od někoho, kdo vás okouzlí tím, jaký je.

Similar Posts