Jsou lidé, kteří mají velký problém s city. Mají pocit, že nedokážou mít někoho rádi, natož aby někoho milovali. Bohužel jsou lidé, kteří mají různé problémy a to dokonce i s něčím takovým. Problémy, které mohou u člověka vzniknout, mohou být například psychické.

To, že má daný člověk pocit, že nemůže nikoho milovat, může být tím, že nikdy nebyl zahrnován takovou láskou, jakou by být měl. Právě tito lidé jsou ve vztahu velice odtažití a mnohdy to dopadá tak, že nechtějí své drahé polovičce dát dokonce ani pusu, protože jim to připadá divné.

dřevěná srdce

Jestliže je ale například žena velmi kontaktní a muž na něco takového není, nebude něco takového fungovat, pokud nenajdou nějaký kompromis, který bude vyhovovat jak muži, tak i ženě. Je jasné, že nejen pro ženu, ale i pro muže to bude ze začátku opravdu složité, než si zvyknou, ale jestliže chtějí být daní lidé spolu, pak to bez kompromisu a to zejména v něčem takovém nepůjde.

Člověk, který má pocit, že nikdy nemůže cítit lásku, by měl navštívit člověka, který mu pomůže zjistit důvod a bude se snažit mu pomoci, aby procitl.

Může se klidně stát, že se terapeutovi povede zjistit příčinu, se kterou se začne něco dělat a člověk se opravdu zamiluje, ale pokud se stane, že jej druhá polovička opustí a to například kvůli něčemu jinému, věřte tomu, že se daný člověk stáhne natolik, že nebude chtít chodit ani k terapeutovi, aby mu opět pomohl. Takový člověk je schopen uzavřít se natolik do sebe, že již nikdy nebude chtít lásku prožít.

muž se ženou

Bohužel dnes je to hodně o tom, na koho člověk natrefí a jestli natrefí na někoho, kdo si bude hrát zejména s city daného člověka a poté jej odkopne, uvidíte, že to bude ve výsledku velký průser.

Bohužel v dnešní době je to velice složité a i když by bylo dobré, aby se předcházelo věcem, jako jsou například hádky nebo nevěra, u mnohých lidí se tomu nedá zabránit, jelikož jsou takto nastaveni. Nemůže se ale poté nikdo z nás divit tomu, že se najde mnoho lidí, kteří chtějí být po zbytek života raději sami, aby již nikdy nemuseli zažít zklamání.

Similar Posts