Některé ženy nejsou moc spokojené se svou postavou, když má třeba jen trochu kil navíc, protože to v dnešní době není tak atraktivní, jak to bývalo a tyto ženy mají často velmi špatný pocit, že jsou třeba ošklivější než ostatní lidé, což rozhodně není pravda. Mít pár kil navíc není nic špatného, pokud je ovšem tělo celkově zdravé. Je něco jiného, pokud je tělo nemocné a má samý tuk, který rozhodně není pro tělo nic dobrého. Pokud je ale zdravotní stav ženy výborný a má pár kilo navíc, není na tom nic špatného, ba naopak. Každé tělo je nádherné a i těla, která vypadají trochu jinak než dnešní standard jsou zkrátka nádherná a tak by se k tomu také mělo přistupovat.

boty a kabelky

Ženy, které mají velikost například XXL rozhodně nejsou nic méně než ženy, které mají velikost S. Není ani na jednom nic špatného a všichni bychom měli oba typy žen respektovat, protože pokud se samy v těle cítí krásně, rozhodně na tom není nic špatného. Všichni jsme krásní. Ať už máme velikost S nebo XXL, jsme všichni krásní, a to nám nikdo nevmluví. Nyní se ale budeme věnovat ženám, které mají velikost XXL a nejsou se sebou spokojené. Měly jste někdy problém s tím, že jste nevěděly, co si máte na sebe obléct? V dnešní době už je tolik kousků, které se na vaši postavu hodí, to se nebojte.

černé šaty

Jen je třeba najít ten pravý kousek, který vám na postavě bude dokonale sedět a budete se v něm cítit dobře. Samozřejmě by se měl člověk obléct tak, jak sám chce, jsou ale určitá nepsaná pravidla, jak se máme oblékat podle toho, jak vypadáme. Ideální kousek pro ženy s velikostí XXL jsou dámské šaty XXL. Protože ty jsou přesně vytvořeny pro vás tak, aby nevypadaly hrozně a abyste v nich nevypadaly jak dorostenci v nějakých malých šatičkách pro panenky. Jsou ušité tak, aby vám seděly a aby byly na vaši postavu vhodné a vy se tak cítily jako královny. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete šťastné, že jste konečně našly něco, co vám na vaši postavu sedí.

Similar Posts