Kouzelník Praha – Plánujete oslavu narozenin, párty nebo svatbu a nevíte čím byste mohli udělat hostům pobavení? Já vám napovím. Zkuste si představit, že jste u někoho na oslavě a vidíte tam klauny nebo musíte furt jenom tančit a nic jiného? Co takhle kdyby se tam z ničeho nic objevil šikovný kouzelník, který vám tu akci extrémně zpříjemní. O někom vím.

Doporučuji vám kouzelníka Martina Kellmana, který vytváří příjemné kouzelnické vystoupení.

  • Kouzelník pro děti
  • Kouzelník pro dospělé
  • Modelování balónků pro děti
  • Moderování

Za mě to přijde výhodná nabídka, protože si objednáte kouzelník, ale zároveň si můžete objednat i moderátora, který vám udělá velkou show, ale taky uvidíte úsměvy na vašich hostech a to je to nejdůležitější a hlavní účel.

děti

A co se můžeme dozvědět o Martinovi?

Jmenuje se Martin, jak už jsem psala a kouzlům se věnuje 12 let. Začínal, když byl malý kluk, když se mu jednoho dne do rukou dostala kouzelnická knížka.

plánování

Kouzelníkem se také stal, když se tomu na plno věnoval a chodil na kouzelnické kroužky. A přece jenom tyhle zkušenosti se mu především hodí, ale taky udělají radost druhým.

A proto jestli plánujete nějakou oslavu, svatbu anebo o někom víte, tak neváhejte a doporučte kouzelníka a moderátora Martina, který z radosti za vámi přijede a zpříjemní vám show. Kdybyste se chtěli dozvědět více o Martinovi, tak si můžete rozkliknout jeho internetovou stránku a můžete si pročíst jeho příběh, a to čemu se věnuje. Podle mě byste tímhle uděláte dětem radost, protože skoro každý miluje kouzlo neboli to přijde velice kouzelné a zajímavé jak v normálním životě, který je plný reality někdo dokáže kouzlit. Tak klikejte na odkaz a Martina si objednejte a rezervujte si termín, aby vůbec za vámi mohl dorazit, protože si myslím, že už tak má plný kalendář, ale určitě si na vás udělá čas, aby vykouzlil úsměvy u ostatních.