Pamatuji si na ty doby, když jsem ještě neměla vůbec žádné peníze. To by bylo asi sedmnáct anebo osmnáct let a zrovna jsem dodělávala maturitu. A opravdu hodně jsem se těšila na to, až budu pracovat, protože jsem si chtěla kupovat už různé věci, na kterém moje máma neměla vůbec žádné peníze. A jistě si dokážete představit, jaké to je pro dospívajícího člověka hrozné, když si nemůže koupit to, co potřebuje. A taky nerada vzpomínám na ty doby, když mé kamarádky chodily na diskotéky anebo se někam bavit restaurace, já jsem vůbec nemohla. Bohužel naše rodina byla celkově chudá, takže jsme si nemohli dovolit skoro vůbec nic. Hodně mě to mrzelo, a ještě na to dneska není vzpomínám tak, že vám někdy slzy v očích.

Ráda si kupuji to, co chci.

Tak jsem si řekla, že samozřejmě se musím dobře učit, abych potom měla skvělou práci. Protože když máte skvělou práci, máte také více peněz. Ale i tak jsem se kdysi v budoucnu rozhodla, že si s přítelem vezmeme hypotéku. To mi v té době bylo dvacet osm let a řekli jsme si s přítelem, že když spolu už chodíme tolik let, že bude prima, když si vezmeme hypotéku a koupíme si dům. Náš sen byl mít opravdu dům. A když jsme přišli potom do banky, paní na přepážce v bance nám nabídla taky hypotéku bez příjmu. A abych se vám přiznala, ze začátku jsem absolutně nevěděla, co to hypotéka bez příjmu je. S přítelem jsme se na sebe zvědavě podívali a říkali jsme se, co to asi tak může znamenat. Hypotéka bez příjmu? Vůbec nám to nic neříkalo, tak nám potom paní za přepážkou dole kontakt na webovou stránku ebankovnihypoteka.cz, kdy jsme se taky podívali, co to vůbec znamená.

Na dům si vezměte hypotéku bezu příjmu.

A opravdu nám to s přítelem přišlo skvělé, že hypotéka bez příjmu vyjde docela levně a má taky nízké úroky, takže se nebudeme s přítelem muset tak moc omezovat, jako třeba například při klasické hypotéce. Nakonec to samozřejmě dopadlo tak, že jsme si s paní za přepážkou a s přítelem domluvili hypotéku bez příjmu a byli jsme rádi, když za půl roku nám to všechno vyšlo a my jsme si potom pořídili náš vysněný dům.

Similar Posts