Nejprve vám malý proužek oznámí, že čekáte děťátko. O pár měsíců později už se na ultrazvuku dozvíte, že se brzy stanete hrdými rodiči úžasné holčičky, a s nadšením přichází i troška toho stresu. Co vlastně taková holčička potřebuje? Ačkoliv i chlapci mohou být styloví, u dívek na detailech záleží tak nějak víc, a proto je potřeba zvolit takový kočár, který bude malé princezny hoden. Nejenže by z něj měla dýchat krása, a jedinečnost, ale také by měl splňovat veškeré bezpečnostní požadavky, a být maximálně pohodlný. Jaký tedy zvolit?

kočár s koňmi

Nejkrásnější kočárek pro nejkrásnější holčičku

Vyhnout se dotazům, zda máte chlapečka, nebo holčičku, je někdy těžké. O poznání snazší je to pak s kočárkem, jehož vzhled o mnohém napovídá. Kočárek Riko Brano Zelenazirafa je však rozhodně správnou volbou. Jedná se totiž o kombinovaný kočárek, který je stylizovaný v praktické šedé, s kombinací elegantní fialové. Působí tedy jasným dojmem, že se v něm veze malá princezna, ale není nikterak zbytečně přeslazený.

Pohodlí především

Mysleli jste si, že pouze chlapci se rodí větší, a rychleji rostou? Bohužel, nebo snad bohudík, tomu tak není. Některé děti jsou zkrátka větší než jiné, a to je jedině dobře. V takovém případě se však někdy stává, že miminko, které ještě nesedí, se už do hluboké korbičky nevejde, ale na sportovní verzi ještě není vyzrálé. Kočárek Riko Brano však disponuje opravdu prostornou hlubokou korbičkou, která je vybavena pohodlnou matrací, díky níž bude holčička jako na obláčku. Tento pocit pak umocňuje odpružení, díky kterému se nemusíte bát otřesů ani v náročnějším terénu.

proutěný kočárek

Kočárek se postará o bezpečí za vás

Děti jsou někdy tak trochu šidla, a tak vás jistě potěší, že kočárek Riko Brano má ve své sportovní verzi i pětibodové bezpečnostní pásy, které zabrání tomu, že by dítě v nestřežený moment z kočárku vypadlo.