Technologie budoucnosti, i tak se by se dal produkt značky Philips charakterizovat. Určitě sice znáte různé technologie osvětlení, které vám umožňují dálkově ovládat světla, jejich intenzitu nebo třeba barvu. Jen málokterá technologie však tak interaktivní a intuitivní, jako právě Philips Hue. Pokud jste o této technologii již něco slyšeli, pak zcela jistě víte, o čem je řeč.

světlo

Pro objekty všeho typu

Do kanceláře, do bytu nebo třeba do stylové dílny. Všude je možné produkt Philips Hue využít, stačí se toho jenom neobávat a vědět, že tohle je cesta, kterou se můžete vydat. V rámci osvětlení proto nenajdete zajímavějšího počinu, než je právě tato technologie. Co však obnáší její instalace a vyplatí se instalace i menším bytům?

Jednoduchá instalace, která nezabere mnoho času

Protože jde o chytré spojení moderních světelných zdrojů a chytrých technologií v podobě mobilních telefonů a podobných zařízení, je jisté jedna věc – instalace nebude trvat dlouho a nebude nikterak složitá. Pokud jde o aplikaci této technologie do objektů menších ploch. Zde je nutné uvědomit si, jak moc byste danou technologii využívali. Někdy je totiž pravdou, že mnohem více je tato technologie využívaná, když s ní přicházíte pravidelně do kontaktu. Právě to však může být někdy problém ve větších objektech, kde by ovládání celého osvětlení bylo složité. Na druhou stranu, tato technologie je zajímavá tím, že umožňuje nastavit světla do těch nejmenších detailů. I to je však podmíněné tím, že budete mít k dispozici ty správné zdroje světla. Jako ideální se proto jeví různé LED žárovky, panely nebo pásky, které sami o sobě mají tyto vlastnosti:

energie

  • Mají neuvěřitelně nízkou spotřebu elektrické energie
  • Vydrží svítit velmi dlouho, tedy mají velmi dlouhou životnost
  • Jejich instalace není složitá a nejde o technologii vyznačující se negativním dopadem na životní prostředí

Nezařazené